2013 Genç Modası

Moda kavramı hepimizin bildiği üzere genç yaşlı, kadın erkek her yaşa ve her kesime hitap eden bir akımdır. 2013 yılının girmesiyle moda da yeni rüzgârlar esmeye başladı ve yeni yıl 2013 genç modasını da şekillendirdi. Bu senenin genç modası kızlar ve erkekler için yeni stil ve tarzların yanı sıra yeni renkleri de beraberinde getirdi. Bu senenin genç modasında da tıpkı yetişkinlerde olduğu gibi renkler yerini doğal tonlara bırakıyor. Parlak renkler içimizi ısıtan toprak renklerine dönüşürken, kırmızılar bordoya, sarılar ise yerini hardal rengine bırakıyor. Haki renginin hâkimiyeti ise genç modasında da ağırlıklı olarak kendini gösteriyor. Gençliğin enerjik ve dinamik çizgisi hareketli desenlerle de 2013 yılında kendini göstermeye devam ediyor.

Birbirinden farklı ve geniş seçenek yelpazesine sahip aksesuarlar ise modayı yakından takip eden kızların gözdesi olacak. Kış sezonuna baktığımızda koleksiyonlarda sıklıkla salaş ve bol dökümlü kazakları görmekteyiz. Bol dökümlü bu kazaklar kızların olduğu kadar, buGenç Modası 2013 sene erkeklerinde ilk sıradaki tercihleri arasında yer alıyor. Taytlar ise bu sene de koleksiyonlarda ve vitrinlerde yer almaya devam ediyor. Birbirinden farklı renklerdeki taytlar, farklı ve çeşitli desenleriyle de bu senenin gözdesi seçimlerden olmaya devam ediyor. Özellikle salaş kazakların altına giyildiğinde muhteşem kombinlere de imza atılmış olmanın beraberinde şıklığı ve rahatlığı da bir araya getiriyor.

Bu yıl yapılacak kombinler adeta zıtlıkların yansıması olacak. Tüm renkler birbiriyle kombin edilecek. Ceket ve pantolonlarda da renk uyumu yerine zıtlıkların görülmesi 2013 genç modasının yansımalarından birisi. Zıtlıkların yanı sıra farklı ve yenilikçi tasarımlarda ön plana çıkıyor. Erkek tasarımlarına baktığımızda sportif bir şıklığın koleksiyonlarda yer aldığını görmekteyiz. Bunun yanı sıra spor ve klasik arasında bir çizgi de bu yılın modasında sıklıkla karşılaşacağımız tasarımlar arasında yer alacak. Modaya ve stiline düşkün gençlerin tercihi bu kış sezonunda da deriden yana olacak. Şüphesiz ki deri bu yılda tıpkı diğer seneler de olduğu gibi modayı yakından takip edenlerin listesinde ilk sıralarda yer alıyor. Deride farklı renk seçeneklerinin yanı sıra bu sene de en çok tercih edilecek renk siyah olacak. Siyah renk genç kızlar ve erkekler tarafından bu kış sezonunda da ağırlıklı olarak tercih edilmeye devam edecek.

Pantolonlara baktığımızda ise bacağı saran dar pantolonların beraberinde bol paçalı pantolonlara dönüşün de yaşandığı görmekteyiz. Canlı ve farklı renklere sahip pantolonlar bu yıl vitrinlerde yerini alıyor. Etekler ise, bu yıl genç kızların adeta vazgeçilmezlerinden olacak. Hem kış sezonunda hem de yaz sezonunda değişik etek modelleri ve tasarımlarıyla karşılaşacağız. Kat kat ve fırfırlı etekler bu senenin modasında yer alıyor. Özellikle renkli çoraplarla yapılan etek kombinleri çizmelerle buluştuğunda 2013 genç modasında şık ve havalı görünümler elde edilecek.


OnlineAlisveris.Org en güncel kampanya ve indirim haberlerini ziyaretçilerine iletmek, online alışveriş konusunda makaleler yayınlayarak bilinçli bir internet kullanıcı kitlesi oluşturmak ve online alışveriş sitelerini değerlendirmek amacıyla kurulmuş kullanıcı dostu bir organizasyondur.

Advertisement

Yorum Yapılmamış.

Yorum Yap