Eda Taşpınar’ın Ünlü Bikinileri!

Son bir kaç yıldır bikini seçimleriyle adından sıkça söz ettiren Eda Taşpınar yaz ayları denilince akla gelen ilk isimlerden biri oldu. Şık bir davete gider gibi hazırlanması, kendine özgü bikinileriyle tarzını ortaya koyan Eda Taşpınar sezonun trendini belirleyip kendine eda taşpınar bikinigöre o trendi uyguluyor. Kendi bikini tasarımlarını da görücüye çıkaran Eda Taşpınar, tarzının tesadüf eseri olmadığını da kanıtlıyor. Klasik olmayı sevmeyen Eda Taşpınar bikinilerinde de bunu vurgulayarak her bikinisini tamamladığı aksesuarlarla daha da çekici hale getiriyor.

Spora olan tutkusu ile de bilindiğinden ve bunun sonucunda imrenilecek bir vücuda sahip olduğundan giydiği cesur bikinilerle bunu göstermekten hiç çekinmiyor. Bikinilerinde zıt renkleri kullanmakta sakınca görmüyor ve kullandığı renklerle teninin bronzluğunu ön plana çıkarmayı başarıyor. Bikini sezonuna girildiğinde adından söz edilmesine hak verilircesine özenle seçtiği, tasarladığı bikinileri ile yeni trendleri belirlediğini ispat ediyor. Tasarladığı bikinilerle yazın trendini kendi tarzıyla birleştiren Eda Taşpınar böylelikle yıllarca modası geçmeyecek bikinileriyle uzun yıllar adından sıkça söz ettirecek.

Genç kızlarda onun izinden yürümek için her giydiklerine dikkat ediyor, modanın bir anlık heves değil hayatın her anında kişiyle beraber olduğunu anlamaya başlıyorlar. Günlük hayatında da plajda olduğu gibi farklı bir giyim tarzına sahip olan Eda Taşpınar yeni bikiniler tasarlarken kendi tarzını ortaya çıkartarak onun tasarımlarını giyecek olan kişilerin de farklı olmasını sağlıyor. Bu sebeplerden dolayı daha yaz sezonu başlamadan modanın sıkı takipçileri Eda Taşpınar’ın yaz sezonunda neler giyeceğini konuşmaya başlıyor, Eda Taşpınar’da verdiği küçük ipuçlarıyla kendi modasının ne olacağını belirterek yaz hazırlıklarına devam ediyor. Ve modanın her zaman kendine yakışanı giymek olduğunun da altını çizmeye devam ediyor. Ona göre eğer size yakışmıyorsa moda olan bir şeyi gitmenin anlamı yoktur.

Artık sadece şezlongda güneşlenmeyip, kendi tasarımlarını da ortaya koyan bir ünlü konumuna gelen Eda Taşpınar yapmış olduğu bikini modelleri ile sizlerin de beğenisini kazanacaktır. Mutlaka bir göz atın ve size de ne kadar yakışacağını deneyerek fark edin. Farklı olmak ve tarz olmak istiyorsanız ilk durağınız belli.


OnlineAlisveris.Org en güncel kampanya ve indirim haberlerini ziyaretçilerine iletmek, online alışveriş konusunda makaleler yayınlayarak bilinçli bir internet kullanıcı kitlesi oluşturmak ve online alışveriş sitelerini değerlendirmek amacıyla kurulmuş kullanıcı dostu bir organizasyondur.

Advertisement

Yorum Yapılmamış.

Yorum Yap