Şehir Fırsatı

Şehir fırsatı siteleri, şehrinize özel büyük indirimlerden faydalanabileceğiniz fırsat siteleridir. Ayrıca diğer şehirlere özel fırsatlardan da faydalanabilir, % 90’a varan indirimlerle giyimden elektronik alışverişine, ev aletlerine, otel rezervasyonuna kadar alışveriş yapabilir, gezi ve tatil fırsatlarından faydalanabilirsiniz. Şehir fırsatı sitelerini gezdiğinizde, siteden ayrılmayı istemeyeceksiniz! Aşağıda en popüler ve büyük indirim fırsatları sunan şehir fırsatı sitelerinin listesini bulabilirsiniz;

ŞehriKeyif

şehrikeyif

Şehrinizin keyfini daha fazla çıkarmaya hazır mısınız? Şehrikeyif, tüm üyelerine alışverişten, tatile, yemek ve eğlence fırsatlarına, konser ve sinema biletlerine, kişisel bakım ürünlerine kadar birçok alanda % 90’a varan indirimler sunan bir fırsat platformudur. Şehrikeyif ile ister kendi şehrinizde romantik ve büyük bir indirimle bir akşam yemeği yiyebilir, isterseniz güneye giderek güzel bir tatil yapabilirsiniz, yani hizmette sınır yok!

Şehrikeyif web sitesi aynı zamanda kullanımı kolay bir deneyim sunuyor. Alışveriş, Şehir İndirimleri, Tatil gibi menüleriyle saatlerce aramak yerine, siz ne almak istiyorsanız önünüze onu getiriyor.

siteye git

 

Firsat.Me

firsat-sitesi-300x187Fırsat.me adı üstünde size ve şehrinize özel fırsatları yakalamanın en kolay yolu! Geniş kapsamı ile alışverişten, tatile, şehir indirimlerine, hatta oto aksesuarlarına kadar ihtiyacınız olan her şeyi en uygun fiyatlarla bu sitede bulmanız mümkün. Hayatımıza yeni giren bu şehir fırsatı sitesi sunduğu büyük indirimlerin yanında aynı zamanda kullanımı son derece kolay bir menü getirmiş. Bu menü ve alt menüleri sayesinde, alakasız fırsatlar arasında kaybolmak yerine sadece istediğiniz kampanyaları görüntüleyebiliyor veya öne çıkan indirimleri listeyebiliyorsunuz.

siteye git

 

Grupanya

grupanyaGrupanya, bir başka çok sevilen şehir fırsatı sitesi! Grupanya sayesinde % 90’a varan indirimlerle, şehrinizin güzel restoranlarında yemek yiyebilir, masaj yaptırabilir, güzellik ürünleri satın alabilir, alışveriş yapabilir veya çok uygun fiyatlara tur veya gezilere katılabilirsiniz. Fırsatlardan yararlanmak için tek yapmanız gereken Grupanya’ya üye olduktan sonra kullanışlı menüden şehrinizi seçmek veya indirimlerden yararlanmak istediğiniz başka bir şehri seçmek. Dilerseniz Etkinlik/Güzellik gibi kategorileri de seçerek ilgili indirimlere ulaşabilirsiniz.

siteye git

 

Grupfoni

grupfoniŞehir artık daha güzel parolasıyla yola çıkan Grupfoni hem şehrinize özel büyük indirimler sunuyor hem de ucuz fiyata kaliteli alışverişin kapılarını aralıyor. Günlük olarak sergilenen fırsatları zamanı bitmeden yakalamanız tek yapmanız gereken şey! Grupfoni de Yeme-İçme, Sağlık-güzellik, Tatil, Etkinlik, Eğitim ve Hizmet, Alışveriş kategorileri altında, hangi alanda indirim istiyorsanız o alandan alışverişinizi % 90’a varan indirimlerle gerçekleştirebilirsiniz.  Ayrıca Grupfoni birçok kampanya için vade farksız taksit imkanı da sunmaktadır.

siteye git

 

Şehir Fırsatı Sitesi Nedir? Şehir Fırsatı Siteleri Hakkında Geniş Bilgi

Şehir fırsatı web siteleri kendi bulunduğunuz şehirde veya ilgilenebileceğiniz başka bir şehirdeki çeşitli kategorilerdeki % 90′a varan indirim ve kampanyalar sunan online alışveriş siteleridir. Bu herhangi bir kategoride olabilir; örneğin çok lüks bir restoranda 5 kişilik yemek 300 TL yerine 100 TL! 20 TL’ye masaj keyfi! İstanbulda 5 yıldızlı bir otelde 2 kişilik konaklama 80 TL gibi..Aynı zamanda ev aletlerinden gezi tatil fırsatlarına kadar birçok kampanya bulmak ve bunları anlık olarak takip etmek mümkün.

Şehir Fırsatlarında kural ise şudur: Yayınlanan şehir fırsatlarının belirli bir kampanya süresi vardır, bu birkaç saatte olabilir birkaç gün de. O yüzden hoşunuza giden fırsatları şehir fırsatı tabiri ile bitmeden ‘‘yakalamalısınız’‘.

Şehir fırsatı sitelerinde ana tema aslında adından da anlaşılabileceği gibi ‘’Şehre özel fırsat ve indirimler’’dir. Ancak bu sitelerce yapılan kampanya ve indirimler o kadar beğenilmiştir ki bu alanlar hızla genişlemiş ve son hali olarak ‘Ne isterseniz bulabileceğiniz’ bir web sitesi olmuştur. Bunun yanında ana tema olan şehre özel indirim fırsatları her zaman korunmuştur. Şehre özel indirimi biraz açmak gerekirse; Örneğin arkadaşlarınıza bir yemek vermeyi düşünüyorsunuz ancak lüks bir yere götürmek için yeterli bütçeniz yok, işte burada şehir fırsat siteleri devreye giriyor; Kampanya kapsamındaki indirimi satın alarak çok uygun fiyata bu yemek organizasyonunu gerçekleştirebilirsiniz. Veya masaj yaptırmak istiyorsunuz ancak fiyatlar çok mu pahalı? Yine bu sitelerden alacağınız indirimli bir alışveriş sayesinde masajı çok ucuza getirebilirsiniz.

Şehir fırsatı sitelerinin genelinde aynı zamanda değişik yerlere tur ve gezi imkanları, uygun fiyata kalacak oteller ve yaz aylarının da gelmesiyle hiçbir yerde bulamayacağınız fiyatlara tatil yapma imkanınız da bulunmaktadır. Yani genel konseptin yanında Gezi ve Tatil paketleri veya tatil otelleri de dikkat çekmektedir.

Bu tarz sitelerde dikkat çeken bir diğer kategori ise Alışveriş kategorisidir. Bu öyle bir kategori ki öyle spesifik bir alana oturtmak mümkün değil! Örneğin % 50 indirimle bir saç maşası da bulabilirsiniz , yine benzer bir indirimle bir akıllı telefon! Birbiriyle alakasız, ancak ortak noktaları ‘’indirim’’ olan ürünleri gezerek ihtiyacınız olanları satın alabilirsiniz.

Şehir fırsatı siteleri gerek konseptleriyle gerekse kapsamlarıyla hem e-ticaret sektörüne canlılık getirmiş, hem de sundukları büyük ve ‘’gerçek’’ indirimlerle kullanıcıların gönlünü çalmıştır. Yukarıda sizlere kısaca tanıttığımız siteler aracılığıyla tüm alışverişlerinizi güvenle yapabilirsiniz. Şehrinizin keyfini çıkarın!